Výběr a odchov štěňat

Výběr a odchov štěňat

Výběr štěňat

Výcvikové středisko nabízí výběr štěňat všech plemen. Prvním krokem, který učiníte, je vždy nákup pejska. Tento krok je ten nejdůležitější! Zde rozhodujete, zda budete mít po dobu mnoha dalších let po svém boku zdravého a ve všech směrech povahově vyrovnaného kamaráda nebo pejska, který odmala trpí různými nemocemi a jeho povahové vlastnosti nebudou vždy podle vašich představ. Tzv. „nákupy naslepo“ se nemusí vždy vyplatit. Proto nabízíme jak poradenskou činnost tak přímo výběr štěňat od chovatelů, kteří se zabývají dlouhodobě chovem a mají v něm výborné výsledky. Rozhodnutím poradit se o výběru štěněte ušetříte jak finanční obnos (např. nutnost časté veterinární péče pro pejska, snížení rizika nemocí kyčelních kloubů, alergie apod.) tak si ušetříte následné starosti, které vyplynou event. ze špatné povahy Vašeho pejska (kousavost x bojácnost, špatná komunikace s majitelem aj.)

Výběr a odchov štěňat

Odchov štěňat

Výcvikové středisko nabízí odchov štěňat. Ne každý, kdo vlastní chovnou fenu, má možnost a podmínky na chov štěňat. Proto nabízíme ustájení takové feny a následný odchov štěňat do doby jejich prodeje či návratu k majiteli feny. Úspěšně jsme ve stře- disku odchovali mnoho vrhů. Zároveň výcvikové středisko spolupracuje s veterináři (formou veterinárního dozoru), což znamená, že Vaší feně je zajištěna veterinární péče po celou dobu jejího pobytu u nás (tzn. v době před porodem, v době porodu i po něm).

Propůjčení značky chovné stanice

Výcvikové středisko nabízí majitelům chovných fen, kteří zatím nemají název vlastní chovné stanice, využití naší značky a provést na ní odchov svých štěňat. Toto doporučujeme majitelům fen, kteří se dál v budoucnosti nechtějí chovem zabývat a zřizování vlastního názvu chov.st. by bylo tudíž na jeden či dva vrhy zbytečné a ná- kladné.

Nabízíme:

  • výběr štěňat
  • poradenská činnosti v oblasti vhodnosti plemene
  • odchov štěňat
  • propůjčení názvu naši chovné stanice
 
 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás