Úspěchy našich psů

Úspěchy psůV minulých letech jsme měli s našimi pejsky mnoho úspěchů nejen ve sportovní kynologii, ale také ve výstavních kruzích, při bonitacích i při spolupráci s ozbrojenými složkami ČR, kde slouží námi vycvičení psi. Naši zákazníci, ve větší míře jako začínající psovodi, složili mnoho zkoušek, absolvovali úspěšně řadu výstav, bonitací a závodů. Výčet našich úspěchů by byl rozsáhlý. Do řad našich úspěšných zákazníků se zařadili i někteří známí sportovci z řad reprezentantů ČR.

Od našich psů jsme odchovali jedince, kteří získali mnoho výstavních titulů a ocenění na národních i mezinárodních výstavách (CAC,CACIB).

Úspěchy psů Zasloužili jsme se o kladnou propagaci plemene, které není vždy příznivě vnímáno širokou laickou veřejností a je neprávem označováno jako bojové. Jedná se o amerického stafordšírského teriéra. S tímto plemenem jsme jako první v republice složili sportovní zkoušky z výkonu, vč. stopařských a obranářských speciálek, ale souběžně s nimi složili i zkoušky společenské (ZOP,ZPU 1 a 2).

Seznam našich úspěchů by mohl pokračovat přes účasti na mistrovství republiky ve výkonu psů a složení desítek zkoušek, ve kterých jsou zastoupeny zkoušky národní např. ZVV3, ZPO i zkoušky mezinárodní IPO3, SCH3 a také speciální zkoušky jako jsou stopařské a záchranářské.

Na jedno z předních míst našich úspěchů řadíme samozřejmě i zákazníka, který si odvádí správně vycvičeného a vychovaného psa, který dělá radost nejen jemu ale i jeho okolí.

 
 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás