Krmiva Delikan

Dovolujeme si Vám na základě 10-ti leté zkušenosti doporučit krmení značky Delikan. Toto krmení se nám osvědčuje při výcviku jak sportovních, tak i služebních psů, kteří dosahují výborných výsledků při zkouškách a bonitacích. Rovněž psi předváděné na výstavách dosahují výborných ohodnocení a umístění s výsledky zadáním např. titulů BOB, CAC, CACIB.

Naším výcvikovým střediskem prochází stovky psů různých plemen, kteří byli krmeni výhradně značkou Delikan a můžeme zodpovědně prohlásit, že při dlouhodobém krmení touto značkou vykazovali zlepšení fyzické kondice a zdravotního stavu.

Vyberte si:

Delikan PREMIUM FINISH Delikan PREMIUM FINISH je kompletní krmivo určené pro dospělé psy s vysokou aktivitou a vekým výdajem energie. Je ideální pro velká plemena, která potřebují tuto energii rychle dodat do organis-mu. Je vyrobeno ze speciálních surovin s ohledem na jejich lehkou stravitelnost. Jako komponenty jsou dodávány proteiny (dusíkaté látky) formou čerstvého kuřecího masa. Zdrojem uhlohydrátů je vysoce stravitelná rýžová mouka. Je obohaceno tuky (slunečnicový a kuřecí), které jsou zdrojem rychlé pohotovostní energie a zároveň zdrojem masných kyselin omega 3 a omega 6. Vitamíny a chelátové minerály jsou vyvážené pro potřeby Vašeho psa tak, aby nezatěžovaly organismus. Krmivo neobsahuje sojový ex. šrot, pšenici, ani hovězí a vepřové maso, které by mohly způsobit alergii.

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a produkty živočišného původu, mléko, mléčné výrobky, ryby a vedlejší výrobky zj ryb, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerální látky, vitamíny A, D3 E, oxid měďnatý CuO.

Delikan PREMIUM FINISH JUNIOR Delikan PREMIUM FINISH JUNIOR je kompletní krmivo určené pro štěňata od 4 týdnů věku. Pro obsah přírodních chondoprotektiv a L-karnitinu, rozvíje-jícího svalovou hmotu, je vhodný i pro štěňata velkých plemen. Jako zdroje proteinu je použito čerstvé kuřecí a rybí maso. Zdrojem uhlohydrátů je vysoce dietetická a stravitelná rýžová mouka. Krmivo je obohaceno vybranými tuky s ohledem na zvýšený podíl masných kyselin omega 3 a omega 6. Vitamíny a minerální látky stoprocentně pokrývají potřeby rostoucího štěněte. V krmivu není hovězí a vepřové maso, pšenice, soja, které by mohly způsobit dietetické poruchy, nebo alergii štěněte. Po ukončení vývoje štěněte doporučuje-me přejít na navazující krmiva Finish, Chicken and Rice, Lamb and Rice rovněž z řady Premium.

Složení: obiloviny, maso a produkty živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerální látky, vitamíny A, D3, E, oxid měďnatý CuO.

Delikan PREMIUM CHICKEN and RICE Delikan PREMIUM CHICKEN and RICE je kompletní krmivo určené pro psy, kteří trpí alergií na vepřové a hovězí maso. Krmivo je vyrobeno ze speciálních surovin a ohledem na jejich lehkou stravitelnost. Jako komponenty jsou dodávány proteiny (dusíkaté látky) formou čerstvého kuřecího rnasa. Zdrojem uhlohydrátů je vysoce stravitelná rýžová rnouka. Krmivo je obohaceno tuky (slunečnicový a kuřecí), které jsou zdrojem rychlé pohotovostní energie a zároveň zdrojem masných kyselin ornega 3 a ornega 6. Vitamíny a minerály jsou vyvážené pro potřeby Vašeho psa tak, aby nezatěžovaly organismus. Krmivo neobsahuje sojový ex. šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by rnohly způsobit alergii.

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a produkty živočišného původu, kvasnice, tuky a oleje, minerální látky, vitaminy A, D3 E, oxid mědňatý CuO.

Delikan PREMIUM LAMB and RICE Delikan PREMIUM LAMB and RICE je kompletní krmivo určené pro psy, kteří trpí alergiemi na běžné krmivo a mají problémy z kůží, srstí, trávením, chronickými střevními problémy. Je vyrobeno z lehce stravitelných surovin jako je jehněčí maso (dovoz Nový Zéland) a rýže zdroj uhlohydrátů a proteinů (dusíkatých látek) musí být pro psy lehce stravitelný a nesmí zatěžovat jejich organismus. Krmivo je obohaceno extrakty s kukuřice, obsahuje přírodní chelátové minerály, sušené vejce, tuky (slunečni-cový a kuřecí), které jsou zdrojem energie a nenasycených masných kyselin omega 3 a omega 6. Vitamíny, makro i mikro prvky jsou ve vyváženém poměru. Krmivo neobsahuje sóju, pšenici, hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly u psa způsobit alergii. Tuky jsou stabilizovány na bázi přírodních stabilizátorů, tokoferolů. Krmivo Lamb and Rice zlepšuje zdravotní stav a celkovou kondici Vašeho psa.

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a produkty živočišného původu, kvasnice, tuky a oleje, minerální látky, vitaminy A, D3 E, oxid mědnatý CuO.

DELIKAN SUPRA Adult MAXI DELIKAN SUPRA Adult MAXI je kompletní krmivo pro psy větších plemen ve výkonu a zátěži, určené pro dospělé psy s vysokou aktivitou a velkým výdajem energie. Je ideální pro velká plemena, která potřebují tuto energii rychle dodat do organizmu. Krmivo SUPRA je vyrobeno ze speciálních surovin s ohledem na jejich lehkou stravitelnost. Jako komponenty jsou dodávány proteiny (dusíkaté látky) formou čerstvého kuřecího masa. Zdrojem uhlohydrátů je lehce stravitelná rýžová mouka. Krmivo je obohaceno tuky (slunečnicovýma kuřecím), které jsou zdrojem rychlé pohotovostní energie a zároveň zdrojem masných kyselin Omega 6 a Omega 3. Vitamíny a chelátové minerály jsou vyvážené pro potřeby Vašeho psa tak, aby nezatěžovaly organizmus. Krmivo neobsahuje sojový šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly způsobit alergii.

DELIKAN SUPRA Adult MINI DELIKAN SUPRA Adult MINI je kompletní krmivo pro psy menších plemen ve výkonu a zátěži, určené pro dospělé psy s vysokou aktivitou a velkým výdajem energie. Je ideální pro malá plemena, která potřebují tuto energii rychle dodat do organizmu. Krmivo SUPRA je vyrobeno ze speciálních surovin s ohledem na jejich lehkou stravitelnost. Jako komponenty jsou dodávány proteiny (dusíkaté látky) formou čerstvého kuřecího masa. Zdrojem uhlohydrátů je lehce stravitelná rýžová mouka. Krmivo je obohaceno tuky (slunečnicovým a kuřecím), které jsou zdrojem rychlé pohotovostní energie a zároveň zdrojem masných kyselin Omega 6 a Omega 3. Vitamíny a chelátové minerály jsou vyvážené pro potřeby Vašeho psa tak, aby nezatěžovaly organizmus. Krmivo neobsahuje sojový šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly způsobit alergii.

DELIKAN SUPRA Chicken and Rice DELIKAN SUPRA Chicken and Rice je kompletní krmivo s kuřecím masem a rýží pro psy alergické na hovězí a vepřové maso, které dodá vašemu psovi nejzdravější složky výživy, kde je v ideálním poměru obsaženo vše, co pes potřebuje. To vše je doplněno látkami podporující munitní systém. Krmivo neobsahuje sojový šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly způsobit alergii.

DELIKAN SUPRA Lamb and Rice DELIKAN SUPRA Lamb and Rice je kompletní krmivo pro psy s jehněčím masem a rýží určené pro psy, kteří s tímto krmivem dostanou i potřebné živiny důležité pro zdravou srst a kůži. Charakteristická chuť a vůně krmiva bude pro vašeho psa vítanou změnou. Krmivo neobsahuje sojový šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly způsobit alergii.

DELIKAN SUPRA PUPPY DELIKAN SUPRA PUPPY je kompletní krmivo pro štěňata malých i velkých plemen s vysokým obsahem výživných látek vyvinuté tak, aby vašemu štěněti dodalo vše potřebné pro správný vývoj kostí a svalů. Krmivo je důležité pro zdravý růst Vašeho psa. Krmivo neobsahuje sojový šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly způsobit alergii.

DELIKAN SUPRA Salmon and Rice DELIKAN SUPRA Salmon and Rice je kompletní krmivo pro psy s přídavkem lososa a rýže představující vítanou změnu jídelníčku vašeho psa. S vynikající chutí dostane váš pes vysoký obsah minerálních látek, optimální poměr stopový látek a budou uspokojeny jeho energetické potřeby. Krmivo neobsahuje sojový šrot, pšenici ani hovězí a vepřové maso, tedy suroviny, které by mohly způsobit alergii.

DELIKAN SUPRA Senior DELIKAN SUPRA Senior je kompletní krmivo pro méně aktivní psy a psy se sklonem k tloustnutí. Ideální kvalitní krmivo pro psy ve zralém věku. V tomto stádiu potřebuje váš pes vyvážené množství proteinů a tuků, které jsou právě v tomto krmivu dávkovány s ohledem na menší potřeby starších psů.Dalším faktorem je posílení imunitního systému psa.

DELIKAN SUPRA MIX DELIKAN SUPRA MIX je kompletní krmivo pro všechny plemena, je další z řady kvalitních krmiv. Je krmivem s vyváženým obsahem látek důležitýchch pro stálé udržení zdraví a vitality dospělého psa. Zárukou úspěchu je vyvážená chuť krmiva.

 

Kompletní informace o výrobcích firmy Delikan najdete na internetových stránkách www.delikanpetfood.com